כאבים במפרקי אצבעות הידיים

כאבי עצמות

כאבים בעצמות הגוף יכולים להופיע באזור ספציפי בגוף והם יכולים להופיע בגוף כולו. הסיבות להופעת הכאב כוללות חבלה, מחסור במינרלים חשובים לעצם, מחלות של מערכת הדם, זיהום ודלקת ואפילו לוקמיה במקרים של כאבי עצמות בכל הגוף. יחד עם זאת, לא צריך מיד להיבהל – כאבי עצמות מעידים בדרך כלל על בעיה נקודתית זמנית, שניתן בהחלט להתמודד איתה בצורה יעילה, אפילו ואולי בעיקר, באמצעות טיפולים טבעיים אלטרנטיביים.

מבצע!

מוצרי בריאות אנטי דלקתיות

דלקול ניוונד K

250.00

לטיפול בדלקות וכאבי כתפיים וצוואר תפוסים

מבצע!
250.00

לטיפול בדלקות שרירים ומניעת כאבים והתכווצויות שרירים

מבצע!

מוצרי בריאות אנטי דלקתיות

דלקול גידימייק פרקין B

250.00

לטיפול בדלקות ומניעת כאבי מאמץ במפרקי עצמות במרפק שורש כף היד וראשי אצבעות הידיים

 

היכן נרגיש בדרך כלל את הכאבים?

כאמור, כאבי עצמות ומפרקים יכולים להופיע בכל חלקי הגוף, בין בצורה נקודתית ומוגבלת ובין בצורה כללית בכל חלקי הגוף. יחד עם זאת, במרבית המקרים מדובר בכאבים שבאים לידי ביטוי בעיקר באזורי מפרקי הגוף. כך למשל, כאבי פרקים בידיים הם שכיחים למדי ואפילו כאבים במפרקי האצבעות. בהנחה שאתם לא סובלים ממחסור במינרלים בגוף, מה שתוכלו לברר בבדיקת דם פשוטה, כאבים אלה ינבעו בדרך כלל מהתפתחות של תהליך דלקתי במפרקי הידיים. במרבית המקרים, כאבי עצמות בידיים יופיעו באזור אחד מוגדר, אך הוא יכול בהחלט להופיע במספר מפרקים ביד, החל ממפרקי האצבעות, דרך מפרק שורש כף היד והמרפק וכלה באזור הכתף. כאבי עצמות בגוף כולו יכולים להצביע על בעיה מערכתית יותר, שיכולה לנוע בין מחסור במינרלים שאותם ניתן להשלים בקלות עם תזונה נכונה וכלה במחלת דם או לוקמיה. על כן, בכל מקרה של הופעת כאבים בעצמות הגוף, חשוב מאוד להגיע לבדיקה אצל רופא בטרם תחליטו על דרכי הטיפול המתאימות.

 

כאבי עצמות – ממש לא רק בידיים

כפי שאמרנו קודם לכן, כאבים במפרקים של האצבעות או כאבים במפרקי אצבעות הידיים, באזור שורש כף היד ואפילו בכתף, יכולים להיות שכיחים למדי כתוצאה מהתפתחות של תהליך דלקתי, אך כאבים אלה ודלקות אלו יכולים להופיע גם במפרקים אחרים בגוף ובכלל זה באזור כף הרגל והעקב, בברך, באגן ואפילו בצוואר. במרבית המקרים, פתרונות טבעיים שמתאימים להתמודדות עם כאבי עצמות ומפרקים, יכולים להתאים לכל אחד מהמקרים הללו ואולם, בכדי להבטיח שהטיפול הטבעי שאתם מקבלים מסייע לא רק בהתמודדות עם הכאב, אלא גם עם גורמי הכאב, חשוב לבחון מהו הפתרון המתאים ביותר לכל מצב כזה של כאבי עצמו בהתאם למיקום שלו בגוף, להיקף שלו ולתוצאות הבדיקות הרפואיות.

לקראת סיום חשוב להדגיש את הדבר הבא: אם אתם חווים כאבי עצמות היקפיים בכל חלקי הגוף, חשוב מאוד שתפנו דבר ראשון לרופא על מנת לבצע בדיקות יסודיות בכדי לוודא שלא מדובר במחלה קשה שמתחילה להתפתח. במידה ומדובר בתהליך דלקתי, בבעיות מפרקים ובזיהומים נקודתיים שיוצרים כאב, תוכלו בהחלט להיעזר בפתרונות טבעיים יעילים, אך את זה יהיה עליכם תחילה לוודא בסיוע הרופא המטפל.

חברת צורי ברכה היא חברה ותיקה ומובילה, המתמחה במחקר, פיתוח וייצור של פתרונות בריאותיים טבעיים לשורה של בעיות עור, מפרקים, גידים, עצמות, שרירים וכאב. לחברה סל שלם של מוצרים המותאמים למגוון רחב של מצבים רפואיים ובכלל זה גם לכאבים בעצמות הגוף. הפתרונות של צורי ברכה מסייעים גם בהתמודדות עם הכאב וגם עם הגורמים לו ואת כולם תוכלו לבחון ממש עכשיו באתר החברה. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 052-7409509.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.